Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Scourge

Go down 
SzerzőÜzenet
Scourge
Admin
Scourge


Hozzászólások száma : 374
Join date : 2010. May. 07.

Scourge Empty
TémanyitásTárgy: Scourge   Scourge Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 4:23 am

NÉV:Edgar ,,Scourge,, Bouregard

BECENÉV:Scourge,Hüllő

KOR:413

FAJ:Gyíkember
Magas humanoid gyíkok emberi tulajdonságokkal felruházva.Egy másik dimenzióban úgynevezett ,,Ködben,, élnek,de vannak akik átjöttek az emberi világba.Kedvelik a párás mocsaras területeket,máshol szinte nem is lehet megtalálni őket.Képességeik közé tartozik a környezetükbe való beleolvadás,rendkívüli hajlékonyság és fürgeség és magas intelligenciájuknak köszönhetően könnyen elsajátítanak dolgokat.

FOGLALKOZÁS:Éppen mikor mi

SZÜLETÉSI IDŐ,HELYSZÍN:1607. Szeptember 9. a Köd

ANYA:Eliza

APA:Rex

FELSZERELÉS:Nuku

HOBBI:Mágiákat tanulok.

ÖLTÖZET:a rugalmasabb ruhákat kedvelem így melegítőben szoktam lenni.

TESTALKAT:Vékonyabb testalkat

SZEM:Zöld

HAJ:Barna, majdnem rövid

MAGASSÁG:220 cm

SZEMÉLYISÉG:A maga ura inkább de természetesen fajtája miatt nagyon ravasz is

ÉLETRAJZ:1607-ben születtem a saját világunkban.Már kiskoromban is érdekelt milyen lehet a Ködön kívüli világ,így anyám mindig mesélt róla,mivel ő már járt oda kint.Azt mondta hogy ott olyan lények élnek, kiknek nagyon képességük nincsen pikkely sem borítja őket és mindig tárgyakkal intézik el a dolgaikat.Így amikor már felnőttem eléggé átjöttem az ,,emberek,, világába,hogy eleget tegyek a kíváncsiságomnak.Az évek során egyre jobban hozzászoktam az emberek környezetéhez eltanultam néhány mágikus képességet,de legfőképpen azt,hogy elrejtsem a külsőmet és szabadon tudjak mozogni az emberek között.Rengeteg helyet bejártam,munkákat vállaltam-mondani sem kell nagyon egyszerűek voltak nem is értem mi ebben olyan nehéz-és lassan rájöttem hogy kezd ez így unalmas lenni,mivel más mágikus lényekkel nem találkoztam csak olvastam róluk.Aztán hallottam valamit egy szigetről,ahol rengeteg ,,furcsa,, dolog történik, így elhatároztam, hogy elmegyek oda,mivel biztos voltam benne,hogy mágikus lények vannak ott.Most itt vagyok a szigeten és az erdőben valamint a mocsárban meghúzva magamat figyeltem a helyieket,tervezve a megjelenést.
Vissza az elejére Go down
https://fantasmagoria.hungarianforum.com
 
Scourge
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Scourge lakhelye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: Karakterlapok. :: Karakterek-
Ugrás: