Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lara háza

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 6:40 am

*Szmorúsággal vegyes örömmel néztem utána. Szomorú voltam, hogy nem lehet több köztünk, de örültem, hogy egy ilyen barátra tettem szert.*

/Én köszönöm!/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 6:32 am

Ennek örülök! *megvártam míg felöltözik és lekísér. *-Nos akkor további szép napot! *Lassan elballagtam*

//köszönöm a játékot//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 6:24 am

*Kerestem magamnak ruhát és felöltözködtem.* -Rendben..mindig felvidítasz...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 6:21 am

-Ha szeretnéd, de csak barátilag! *lassan fel is öltözködtem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 5:49 am

-Huh...mindegy csak napos legyen. Imádom a napos helyeket. *Kicsit elszomorodtam.* -De eljössz még hozzám?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 1:38 am

-Nincs kedvenc helyem.. Ha legszivesebben ferobbanék akkor szoktam visszatérni az alvilágba de nincs kedvenc helyem. Neked? *ránéztem az órámra* -Nem akarlak elszomorítani de nekem még mára el kelle kapnom valakit és nem egyszerű.. Lassan mennem kell.*felöltöztem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 10:25 pm

-Ha már barátok vagyunk akkor beszélgessünk. Mi a kedvence helyed?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:55 am

-Oké.*mosolyogtam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:52 am

-Akkor ne hagyd abba...rég éreztem magam ilyen jól!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:49 am

-Semmi gond én lököm a poénokat....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:42 am

-Szűz lélek? *Ezen egyre jobban nevettem. Majd megacéloztam magam.* -Bocsi hogy rajtad nevetek de nem tudom megállni...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:37 am

-Pontosan, mivel titkon égy egy ártatlan kis szűz lélek vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:31 am

-A rejtett értékek! *Hanyatt dölök és úgy nevetek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:31 am

*nevetek tovább*-Ugye? Jól leplezem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:23 am

-Nocsak! Mik derülnek ki! *Tetetem magam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:20 am

*Felnevettem* -Aha.. én pedig ártatlan vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:13 am

-Nem is vagyok makacs! *Böktem oldalba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:11 am

-Oké, akkor meg se probállak meggyőzni makacs kisasszony.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:10 am

-Ha lesz valaki akinek fontos leszek és életben marad...akkor majd én is ezt mondom. *Mosolyogtam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:07 am

-De nem hinném hogy ez a te hibád.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:06 am

-Tényleg meghaltak, mivel a fajom nem halhatatlan, korlátos az élettartalmuk. De így belegondolva...tényleg mindenki meghalt körülöttem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 8:04 am

-Ezt most úgy mondtad mintha valami átok ülne rajtad hogy mindenki meghal akit egy kicit is közel engedz magadhoz..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 7:58 am

-Amikor a szüleim meghaltak...nem volt maradásom. Utáltam, hogy mindenki meghalt körülöttem akit szerettem. Mások meg mindnki csak úgy szólított hogy Az Áhított. Ki nem állhatom...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 7:56 am

-Nemsemmi...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitimePént. Május 14, 2010 7:50 am

-Egy jóslatott, ami Az Áhított eljöveteléről szól...és valahogy azt következtették ki, hogy én vagyok az. A jóslat beteljesült, mert halhatatlan vagyok és kimondja hogy egy nemes feladatot kell végeznem...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lara háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lara háza
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Violence háza
» Destiny háza
» Dextera háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: