Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lara háza

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:30 pm

First topic message reminder :

Kivülről:
Lara háza - Page 2 Mediterran_eger

Nappali:
Lara háza - Page 2 Nappali__36_

Konyha:
Lara háza - Page 2 Konyha2

Hálószoba:
Lara háza - Page 2 Fonix_Perugia_haloszoba
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 7:48 am

-Hm.. értem.. És milyen jóslatot ha szabad tudni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 7:39 am

-Elvileg egy jóslatot teljesítettem be...így lettem én halhatatlan és kaptam ezt a feladatot....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 7:30 am

-Köszi nem.*mosolyogtam rá* -Hogy is jön össze az ami vagy és ez az őrangyalos dolog?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 7:20 am

-Sebaj, annál izgalmasabb lesz! *Mosolyogtam.* -Kérsz egyébként valamit?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 7:19 am

-Sajnos nem fog ám ez olyan könnyen menni szóval sajnos nem.. Nem vagyok egy szent lélek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 7:10 am

-Ennyire megkönnyíted a dolgom?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 7:08 am

-Oké. Próbálkozni lehet.. Majd igyekszem jó kifiú lenni*nevettem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 7:05 am

-Nem is megtérítenem kell. Csak a helyes úton tartani. *Nevettem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 7:02 am

*elgondolkodtam* -Nekem nem de démon vagyok megtéríteni nem nagyon lehet...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 6:52 am

-De tényleg nem baj? Mert választanom kell valakit....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 6:50 am

-Nyugi én már régebb óta tengetem az utcákat..*vigyorodtam el* -Ohh már őrangyalom is van de jó nekem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 6:34 am

-102 éve türelmes vagyok. De nekem abból van bőven. De majd leszek az őrangyalod. *Nevettem fel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 10:17 pm

*felsóhajtottam* -A legtöbb férfi szűk látókörű.. Az kell nekik ami mindent mutat. Ha érted mire célzok. Hidd el fogsz találni valakit csak türelem kell hozzá
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 9:12 am

-Akkor miért nem közeledik egy férfi sem hozzám?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 9:10 am

- Megakadt rajtad a szemem.. Vonzó vagy ezt a vak is láthatja.. És kedves is.

//mennem kell jóéjt//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 9:06 am

*Mindig úgy hittem, hogy bennem van a hiba. Akarata ellenére csak fokozta ezt az érzést bennem.* -Miért voltál velem olyan kedves főtéren? Egy férfi sem jött a közelembe az életem során...te miért jöttél oda?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 9:04 am

- Sajnálom vonzó nő vagy de nem..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 9:02 am

-Arra még váloszolsz nekem hogy...semmi esélyem? *Leültem az ágyra és magam elé húztam a takarót.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 9:00 am

-Ne hidd hogy nem hallottam.. Jobb lesz így előbb utobb rájössz. *felvettem az alsógatyám majd visszaültem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 8:58 am

~Te talán jobban jársz!~ -Rendben... *Mondtam halkan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 8:56 am

- Nem lehet közöttünk több barátságnál.. Jobban járunk így..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 8:54 am

*Már nem is leődtam meg, hogy az életemben ezt is elszúrtam.* -Mi lenne az a feltétel?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 8:50 am

-Mindenkinek kell hogy legyen igénye és lesz majd olyan férfi aki majd megbecsül de azt ne emberben keresd és ne is démonban. *felsóhajtottam*-Egy feltétellel maradok...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 8:46 am

-És ha nekem nincsenek nagyobb igényeim? Kérlek ne menj...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 8:43 am

-Sajnálom, de mint pár jobbat érdemelsz.. Viszont ha szükséged lesz bármire segítek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lara háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lara háza
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Violence háza
» Destiny háza
» Dextera háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: