Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Destiny háza

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 11:46 pm

*Fejemet az ajtófélfának támasztottam és úgy figyeltem őket. Valahogy előjött belőlem egy olyan furcsa érzés hogy meg akarom védeni őket. Szeretnék mellettük maradni bármi történjen is. Nem gondoltam volna amikor idejöttem hogy tényleg ennyire tiszta lappal ujra elkezdhetek élni. Elrugaszkodtam a faltól és odasétáltam az ágyhoz és leültem. A kicsi arcocskáját simogattam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 10:39 pm

*Mikor felértem a szobába, láttam hogy pityereg az ágyon. Odamentem hozzá és lefeküdtem mellé, mire szorosan hozzám bújt* -Rosszat álmodtál? *kérdeztem halkan, miközben a pici fejét simogattam* -Csss...itt van a mami. *Gyengéden simogatni kezdtem, miközben éreztem, hogy szép lassan megnyugszik*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 8:52 am

*elmosolyodtam* -Nem fogsz elveszíteni! Ígérem!*suttogtam. Meghallottam a sírást. Des után mentem lassan és az ajtóból figyeltem öket*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 8:49 am

*Felpillantottam rá és elmosolyodtam. Az ajkaimmal lágyan végigsimítottam az övén, majd kisimítottam egy kósza tincset az arcából* -Nem bírnám ki, ha téged is elveszítenélek...*suttogtam rekedt hangon. Fentről sírást hallottam. Nekidöntöttem a homlokom, Demének majd felálltam, hogy megnézzem Lilyt*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 7:26 am

*Ujjaimmel egy hajtincsével játszottam*-Nekem is jó igy..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 7:22 am

*Átöleltem őt, és ismét behunytam a szemem.* -Olyan jó így....*hallgattam, ahogy a szíve vadul kalapált*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 6:51 am

*Leültem mellé és magamhoz húztam fejét mellkasomra hajtottam és simogattam arcát*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 6:49 am

-Nincs mit. *mosolyogva folytattam a mosogatást. Körülbelül 15 perc múlva már teljesen kész voltam. Bementem a nappaliba és fáradtan leültem a kanapéra. Behunytam a szemem.* -Azt hiszem le is dolgoztam az ebédet. *nevettem halkan*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 6:15 am

*Mire végzett én is végeztem az ebéddel.*-Köszönöm az ebédet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 6:04 am

*Boldogság töltött el, mikor ezeket meghallottam. Mosolyogva ettem, miközben a kezét fogtam. Mikor már minden eltünt a tányéromról felálltam, hogy elkezdjek mosogatni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 1:31 am

*Kezemmel végig simítottam arcán és magam felé fordítottam. Egy apró csókot adtam ajkaira.* -Nem szeretném ha azt hinnéd le akarlak rohanni..*suttogtam* -Nekem nem csak egy alkalomra kellessz hanem amíg élek..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 1:13 am

*Mikor elhúzódott hagytam, hadd menjen. Kedvesen rámosolyodtam, majd inkább visszafordultam a kaján felé*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 12:56 am

*átkaroltam és hátá kezdtem el simogatni légzésem kicsit szaporább lett így finoman elhúzockodtam nem akartam mindjárt kapásból túlzásba vinni a dolgokat és túlmenni egy határon. Ennek ellenére még mindig öleltem őt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 11:22 pm

*A gyomrom görcsbe rándult, mikor megcsókoltam. Ez a szívem mélyéig hatolt, ami iszonyatosan jó érzés volt, ahogy az ajkai az enyémhez értek. Lassan behunytam a szemem és még közelebb húzódtam hozzá, így már teljesen hozzá simultam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 10:29 pm

* Behunytam a szemem ahogy végigsimított arcomon bársonyos kezével, majd hagytam hogy közelebb húzza magához ésviszonoztam gyengéd csókját. Közelebb húzódtam hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 7:13 pm

-Azt meg lehet melegíteni. *halkan felnevettem, majd felemeltem a karom és végigsimítottam gyönyörű arcán. A szemeim csillogtak a boldogságtól. Az állára csúsztattam a fejem és magam felé húztam. Mélyen a szemébe néztem, majd gyengéden megcsókoltam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 9:18 am

-Nagyon..*mosolyogtam* -De azért nem jó ha állandóan mérges vagy... Amúgy kihül az ebéd vagyaz most nem fontos?*egyre közelebb hajoltam hozzá*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 9:07 am

-Tényleg szexi? *vigyorogtam. Már nem is foglalkoztam az ebéddel.* -Akkor azt hiszem sűrűbben leszek mérges. *nevettem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 8:56 am

-Mondták már hogy írtó szexi vagy amikor mérges vagy?*kérdeztem vigyorogva* -Komolyra fordítva a szót megígértem neked hogy kerülöm és ez így is lesz!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 8:50 am

-Nem ügyes, az hanem egy vadállat...*mordultam egyet.* -Ha megtudom, hogy egy ujjal is hozzád ér én széttrancsírozom a fejét...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 8:29 am

- Ahogy sejtettem...*viszonoztam lágy csókját* -Akkor nem csodálom hogy a főnök pályázik a fejére. És azt sem hogy ilyen ügyes...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 8:22 am

-Igen. Az exem is az...ezért kell vele vigyáznod. *bekaptam egy falatot, majd odahajoltam és lágyan megcsókoltam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 8:11 am

*felnevettem* -Nézzenek oda mik ki nem derülnek.*mosolyodom el.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 8:09 am

*Szélesen elmosolyodtam* -Én is az voltam. *rákacsintottam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 7:42 am

-Bíztos tudni akarod?*mikor bólintott nagyot sóhajtottam* -Hát jó.. Mondhatni bérgyilkos vagyok.. de csak olyan embereket ölök akik meg is érdemlik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Destiny háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Destiny háza
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Violence háza
» Lara háza
» Dextera háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: