Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dextera háza

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeKedd Május 18, 2010 12:59 am

*Mozgásom egyre inkább vadabb lett. Bár eddig sem volt finomkodó. Néha megáltam és lassitottam majd egy erőset löktem ezt megismételtem párszor amjd ujra vad mozgásba kezdtem. Előre nyultam egyik kezemmel és izgatni kezdtem hogy még jobban fogozzam a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeKedd Május 18, 2010 12:42 am

*Amint belém hatolt egyből kitört belőlem az orgazmus. Erősen megkapaszkodtam a háttámlába és hangosan nyögdécseltem. Elkezdtem én is mozogni vele együtt. A fenekem keményen csapódott neki, az ágyékának. Fantasztikus volt, ahogy birtokba vette a testem. Mindig is szerettem, ha egy férfi irányít az ágyban. Főleg, ha még nem is finomkodik. A szemem teljesen fekete lett a kéjtől.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeKedd Május 18, 2010 12:08 am

* elvigyorodtam és nagyobbat csaptam a pálcával a fenekéra. Végigharapdáltam hátát. Még egyszer rácsaptam a fenekére. Mögé álltam és egy vand erős mozdulattal belé hatoltam. Éreztem hogy teste megremeg a gyönyörtől, hagytam egy kicsit szusszanni majd erős birtoklómozgásba kezdtem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 11:59 pm

*A légzésem egyre szaporább lett. A testem hullámozni kezdett, mikor végighúzta rajta a pálcát. Felkönyököltem, mikor arra kért, majd felnyögtem, mikor rácsapott a fenekemre. Kitoltam a fenekemet neki, a lábaimat pedig egy kicsit szétterpesztettem.* -Erősebben *nyögtem, mikor a vállamnál volt. Annyira nedves voltam már most, hogy bármelyik percben elélvezhettem, pedig még nem is csinált semmit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 11:52 pm

*Egyenlőre csak leültem mellé. A pálca végét melleitől nyakáig csusztattam. Végighúztam testén egyenesen le a lába közéig. Majd aonnan a combjához vezettem. Felhuztam és megforditottam úgy hogy a kanapé háttámlájára könyököljön. Először csak nyakától végig húztam a pálca végét egyenesen a gerince mentén lefele majd egy picit csaptam a fenekére vele. Közelebb mentem és vállát kezdtem el harapdálni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 9:07 pm

*Hátradőltem az ágyon, és hagytam hadd csináljon azt velem amit csak akar. Csillogó szemekkel figyeltem őt. Beharaptam az alsó ajkam, és behunytam a szemem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 9:08 am

*Az én dorombolásom szinte elnyomta az övét. Szemeim tűzben égtek.* -Vigyázok rád ne félj. *fogtam a pálcát és ingerelni kezdtem mellbimbóit a végével.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 8:55 am

*Vigyorogva pillantottam fel, mikor megláttam Asit, hogy jön vissza és kezében korbács volt. A testem egyből reagált a látványra. A mellbimbóim meredeztek előre. Felültem és lecsúsztattam magamról a fekete szaténköntöst, ezzel felkínálva magam neki* -Csak óvatosan...*doromboltam a fülébe, mikor odahajoltam hozzá*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 8:03 am

-Hm.. Erre kíváncsi vagyok. *Eltüntem és a szobájában jelentem meg. Egyenesen a szekrényhez sétáltam és kinyitottam a fiókot. A látványra felcsillant a szemem. Mivel kibilincselni nem nagyon tudom sehova igy a korbácsot vettem ki és visszamentem hozzá*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 7:56 am

-Van egy kis meglepetés a szobámba. Az ágyam melletti kis éjjeliszekrényben. *szélesen mosolyogtam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 6:56 am

*Fölé helyezkedtem és tovább dörgöltem magam hozzá. * -Akáér csak én téged.*suttogtam ajkaiba és szenvedélyesen csókoltam őt vissza*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 6:40 am

*Elakadt a lélegzetem. Megfordultam és szembe néztem vele. Szélesen elmosolyodtam, és magamra húztam. Vadul kezdtem csókolni őt. Egy kis érintéstől is teljesen tűzbe hozott. * -Őrülten szeretlek...*pihegtem az ajkaiba*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 6:25 am

*Egy ideig élvezettel néztem a Tvt. Majd elkezdtem Dex vállát csókolgatni harapdálni. Ágyékom neki dörzsöltem fenekének.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 5:49 am

*Nagyon élveztem, hogy ilyen közel van hozzám. Elmosolyodtam magamban, és a képernyőt néztem, amin éppen akcióztak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 3:03 am

*Mögé feküdtem. Fejemet a vállának támasztottam. Karjaim köré fontam és szorosan magamhoz húztam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 2:57 am

*Megvontam a vállam* -Előtte nézzük egy kicsit. *rákacsintottam, majd magam mögé húztam és úgy csináltam hogy hátulról átöleljem. A fenekemet egy kicsit kinyomtam neki*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 2:39 am

*elvigyorodtam majd ugy hajoltam le ahogy huzott. *-Akkor most utánozzuk a Tv-t?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 2:29 am

~Éppen ez a cél...~ *szélesen mosolyogtam, majd lefeküdtem a kanapéra, és benyomtam a Tvt. Beállítottam a kívánt csatornát és lehúztam őt magamhoz*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 2:20 am

-Hm.. Tán csak nem egy horror filmre gondolsz?*vicceltem majd csillogó tekintettel ránéztem* -Teljes mértékben benne vagyok de akkor készülj mert nem csak nézni fogjuk..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 1:32 am

-Aham. Mit szólnál, ahhoz ha azt néznénk, amit nem régen ajánlottam fel? *kacéran mentem előtte*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 1:26 am

-Én is pontosan így gondolom..*mentem utána mikor a nappali felé húzott. Kíváncsi voltam most mi a terve. * -Tvzünk talán?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 1:16 am

-Hát ezt örömmel hallom...Kár lenne bántani ezt a testet. *hangosan felnevettem, e szavak után. Lecsúsztam a pultról és megindultam a nappali felé, közben őt is húztam magammal*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 12:58 am

-Nyugi nem foglak bántani.. Csak játszani kicsit. De nem teszek gyönyörű testedben kárt.*csillogó szemekkel mértem végig*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 7:09 pm

-Hát azért nem kéne túlzásba vinni, a kínzást. Azért fájdalmat nem akarok. Csak egy kis játékot. *felnevettem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 9:25 am

*felcsillant a szemem* -Benne vagyok mindkét részében. Neked megengedem... *szenvedélyesen megcsókoltam* -De ha ebben is bizalmatlankodsz akkor te probálhatsz először..*suttogtam ajkába*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dextera háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dextera háza
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Violence háza
» Destiny háza
» Lara háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: