Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dextera háza

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Scourge
Admin
Scourge


Hozzászólások száma : 374
Join date : 2010. May. 07.

Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 7:06 am

First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down
https://fantasmagoria.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 9:15 am

*Huncuton felcsillantak a szemeim* -Te jó ég, még jó hogy nem bánom...*felnyújtóztam és megharaptam a száját* -van egy két játékszerem, amit egye fene kipróbálhatsz rajtam. *szélesen mosolyogtam* -De csak ha utána én is rajtad. Így fair...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 9:09 am

-Az igazat megvallva igen..*nevettem majd visszacsókoltam* -Én meg azért amilyen te vagy. Nem változtatnék rajtad semmit.. Bár ez amit most kiprobáltunk szexbe édes kevés remélem nem bánod ha következőleg még jobban durvulok..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 9:01 am

*Rácsaptam a vállára* -Már akkor is ezt nézted? Na szép...Én puffogok neked, te meg a szoknyám alá nézel be. *felnevettem, majd magamhoz húztam és megcsókoltam* -pontosan ezért imádlak....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 8:18 am

-Mi tagadás tökéletes belátásod volt...*vigyorodtam el*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 8:02 am

-Fogadjunk az, amilyen szexisen álltam a sárba.*nevettem* -Vagy nem is? Mikor lehajoltam, hogy a cipőmről lepucoljam a sarat...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 7:43 am

-Hát mi tagadás... de akkor is megfogott benned valami...*vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 7:27 am

-A mocsárnál? *nevettem* -Pedig elég bunkó voltam...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 7:14 am

-Amikor találkoztunk a mocsárnál.. Már akkor éreztem hogy valami nem oké nálam..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 7:08 am

-Hmm és mikor volt nyilvánvaló? Már több száz éve ismerjük egymást...*átfontam a karom a nyakán*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 7:02 am

*Nem láttam még ennyire boldognak amióta ismertem így örültem neki hogy én lehettem az aki boldoggá teszi. * -Őszintén? Én sem.. Sőt.. Még akkor is tagadtam az érzéseim amikor nyilvánvaló volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 6:46 am

*Halkan felnevettem. Most először volt, életemben a hangom őszinte és boldog.* -aminek nagyon is örülök...*felpillantottam és a barna szemeibe fúrtam a tekintettem* -Tudod..sosem gondoltam volna, hogy egyszer itt kötünk ki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 6:31 am

-De te nem adtad be mindjárt a derekad hisz már találkotunk... nem egyszer. Hát igen az alku elég balul sült el de még mindig itt vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:59 am

-Persze, hogy attól féltem. Ismerlek...addig is mindig ez csináltad. Főleg, hogy a klubban is mondtad, hogy akkor lehet, hogy nem érdekelnélek, ha egyből neked adnám magam. Azért hoztam ezt az alkut. *halkan felnevettem és rápillantottam az órára* -Ami hát valljuk be elég rosszul sült el. Bírtuk körülbelül...4-5 óráig? *nevettem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:52 am

*simogattam selymes bőrét. Elmosolyodtam szavaira, szinte hihetetlen volt számomra hogyőis így érez. Szorosan öleltem magamhoz*-Szóval attól féltél hogy itthagylak ha együtt leszünk?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:47 am

-Nagyon nagyon remélem. *két kezem közé vettem az arcát, és szenvedélyesen megcsókoltam. Ahol végigsimított rajtam a bőröm bizseregni kezdett.* -Nagyon szeretlek. *beharaptam az ajkát, majd ráhajtottam a fejem a mellkasára*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:28 am

-De innen nem akarok.. Már mondtam tőlem nem szabadulsz egykönnyen!*mosolyogtam rá*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:27 am

-Azért mert te olyan vagy...aki csak úgy lelép...*suttogtam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:19 am

*átkarodtam derekát arcom hajába fúrtam* -Miért mennék el? Nem állt szándékomban elmenni eddig sem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:14 am

*Erőtlenül öleltem vissza őt. Ráhajtottam a fejem a vállára és a hátát kezdtem simogatni* -Akkor nem mész el? *kérdeztem halkan*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:13 am

*Vártam míg teste megremeg az élvezettől majd egy utolsó csókot leheltem rá és felegyenesdtem. Magamhoz húztam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:10 am

*Teljesen ki voltam már készülve. Az egész teljesem már szinte fájt, attól amit művelt velem.* -Engedd...*nyögtem felismerhetetlen hangon*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:08 am

*hátranyultam belemarkoltam fenekébe és még közelebb húztam magamhoz. Mikor elélvezhetett volna abbahagytam. Két ujjam belé csúszttatam és nyelvemmel ujra elkezdtem kényeztetni egészen az élvezetig*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 12:59 am

*Felnyögtem, mikor megéreztem a nyelvét lent. A kezeim felcsúsztak a testemen, a melleimig és belemarkoltam. Hátravetettem a fejem. Teljesen megőrjített, azzal amit csinált. A csípőmet mozgatni kezdtem a nyelve alatt* -Anyám....*nyögtem elhalóan*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 12:50 am

*Nyakához hajoltam és apró csókokat adtam rá majd letérdeltem elé. Szétnyitottama combját. Végignyaltam mindkettő belső oldalán. Érzékeny pontját is végignyaltam lassan érzékien. Szivogatni kezdtem a kis pontocskát majd nyelvemmel kényeztettem követve vonaglő csípőjét*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 12:43 am

*Megdermedtem, mikor kimondta. Határtalan boldogság öntött el. Szélesen elmosolyodtam, majd figyeltem, ahogy felültet a pultra. Égő tekintette figyeltem, minden mozdulatát*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dextera háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dextera háza
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Violence háza
» Destiny háza
» Lara háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: