Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dextera háza

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
Scourge
Admin
Scourge


Hozzászólások száma : 374
Join date : 2010. May. 07.

Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 7:06 am

First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down
https://fantasmagoria.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 9:19 am

*Amint felhúzta a fejéhez a csípőmet, tudtam mi következik. Egy pillanatra elállt a lélegzetem is. Megtámaszkodtam az ágy végébe és a csípőmet tovább mozgattam. Olyan erősen szorítottam az ágyat, hogy reccsent egyet.* -Ez az...*nyögtem elhalóan*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 9:13 am

*Ez nekem nem volt elég. Kezeim csípőjére fonodtak és feljebb huztam míg el nem értem nyelvemmel. Izgatni kezdtem finoman. egyik kezem lecsuszott és két ujjam belé csusztattam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 9:10 am

*Hangosan felnyögtem, mikor megéreztem az ujjait. A csípőmet automatikusan mozgatni kezdtem. A hosszú hajam lágyan simogatta a hátam, miközben élveztem a kényeztetését.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 9:07 am

*Alig kaptam levegőt. De nem hagyott nekem nyugtot egy percre sem. Mikor még erősebbre akarta húzni a szíjt már épp kérdezni akartam hogy minek igy is szorította a kezem de aztán kioldotta és az hogy kezeim végig huzta testén sokkal joban tetszett. Kezeim követték testének vonalát. Ujjam automatikusan besiklott nedves kis ajkai közé*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 9:01 am

*Sejtettem, hogy nem fogja sokáig bírni, de ennyivel még mindig nem úszta meg. Felkúsztam hozzá és ráültem a csípőjére. Még erősebbre húztam a szíjjat, és vigyorogtam. Lehajoltam hozzá és ismét megcsókoltam. Elkezdtem ismét mozgatni a csípője felett, majd végül úgy döntöttem, hogy mégis kioldom. Úgy több mindent tudok vele kezdeni. Megfogtam a kezét és végigsimítottam vele a meztelen testemen. Hátravettettem a fejem, a melleimet pedig kinyomtam, végül a kezét a lábam közéhez vezettem, amely már szinte sóvárgott érte*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 8:56 am

*Tudtam hogy nem fogja abba hagyani és igy is lett. Kezének mozgása és gyengéd szívás megtette a hatását. Hangos orditással élveztem el.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 8:50 am

*Láttam rajta, hogy nagyon ki van készülve. A kezembe vettem a farkát és elkezdtem rajta húzogatni ütemesen a bársonyos bőrt. Gonoszan elmosolyodtam, majd ráhajoltam és ajkaim közé vettem, miközben a kezem folyamatosan mozgott. A heves izgatás ellenére, a nyalogatás és szívogatás nagyon is lágy volt, amely nagyszerűen kompenzálta egymást*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 8:44 am

* Vágytől fütött testel és égö tekintettel figyeltem őt. Hozzá akartam érni de aszíj akadályozott. Morogni kezdtem. Egyre jobban éreztem az őrület határát. Hangosan felnyögtem mikor végig nyalt férfiasságomon. Éreztem hogy már nem fogom sokáig bírni ha ezt csinálja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 8:33 am

*Lassan lecsúsztattam a lábamról az egyik, majd a másik harisnyát. A bugyit legvégére hagytam. A lábam köze nedvesen csillogott és készen arra, hogy magába fogadja Demet, de arra egyenlőre még várnia kellett. Nem sok mindenkit engedtem be az ágyamba, de ha ez megtörténik megadom a módját. Elkezdtem harapdálni az oldalát, majd a tompa fogaimmal végigkarcoltam a hasizmán. Mikor a nadrágjához értem, elhúztam róla. A farka mér büszkén meredezett előre, amin nem is csodálkoztam. Széles mosolyt villantottam felé, majd végignyaltam a szerszámán*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 8:26 am

-Így is úgy is kikötözve végzem*vigyorodtam el, azzal amit tett teljesen kikészített. Az örelet határán álltam. Nem voltam nővel a feleségem halála óta és ez most nagyon kellett volna.. most azonnal,, vadul... keményen..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 8:15 am

*Mikor már szinte teljesen kiszolgáltatott volt számomra elmosolyodtam* -Ennél jobban szoktak ellenkezni, de így is jó. *vigyorogtam, majd lenyaltam egy újabb adag vért a szájáról. Levettem a szoknyámat, így már csak a fehérnemű és a harisnyakötő volt rajtam. Lassan levettem magamról a melltartót és belemarkoltam a melleimbe. A csípőmet mozgatni kezdtem a férfiassága felett, ezzel teljesen kikészítve őt*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 8:07 am

*Hagytam hogy az ágyra lökjön. Lenyaltam a kicsorduló vért a számról majd figyeltem mit ügyködik amkezeimmel, valahol azt kellett volna éreznem hogy ebbe ne menjek bele de nem bírtam nemet mondani. Hagytam hogy leszíjazza a kezem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 7:08 am

*Egyre jobban kezdtem felizgulni. Ez a vadság, nagyon tetszett. egy hirtelen mozdulattal magam alá gyűrtem, és ráültem a csípőjére. Felemeltem a kezeit a feje fölé, majd lehajoltam hozzá és megharaptam az ajkát, mire vérezni kezdett. Elvigyorodtam erre, majd leszálltam a csípőjéről és odamentem egy kis szekrényhez. Elővettem két szíjjat, amelytől garantáltan nem fogja tudni mozgatni a kezét. Visszaültem a csípőjére és elkezdtem az ághoz kiszíjjazni*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 7:03 am

*elvigyorodtam. A morgás nem akart megszünni. Erősen rácsaptam fenekére majd bele is markoltam. Teste alá nyúltam mögé álltam igy emeltem fel hogy az enyémhez simuljon. fejét hátrahuztam vállamra és nyakába nyaltam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 6:56 am

*Meglepett, ez a hirtelen váltás, amelyet produkált, de eszméletlenül tetszett.* -Hmm In medas res? *Feltérdeltem az ágyon és egy kicsit feljebb csúsztam, de úgy hogy direkt, kinyomtam felé a fenekem. Egy kicsit feljebb húztam a szoknyámat, így kivillant a harisnyatartóm*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 6:50 am

*Lassú léptekkel mentem utána. Szemeimben tűz lobogott. Nem foglalkoztam azzal mi van körülöttem teljesen lefoglalta a figyelmem. Pár gyors lépéssel már előtte voltam. Egy mozdulattal letéptem a felsőjét, majd felkaptam és az ágyra dobtam. Végig mértem és mély morgás tört fel torkomból*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 6:44 am

*Hátrapillantottam a vállam felett és láttam, hogy követ. Szélesen elmosolyodtam erre és mikor felértünk az emeletre bementem a hálószobába. Elhúztam a függönyöket, és kacéran néztem rá*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 6:41 am

*előbújt belőlem a vadállati ösztön. Mély morgással a torkommal lassan utána mentem, mint egy ragadozó. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 6:32 am

*A nappaliban bukkantunk fel. Vigyorogva elengedtem a kezét és elléptem tőle. Kacéran mosolyogtam rá, majd megindultam fel a lépcsőn, miközben a csípőmet ide-oda ringattam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 7:09 am

Dextera háza - Page 9 Coral-gables-fl-homes-1
Dextera háza - Page 9 Contemporary-bedroom
Dextera háza - Page 9 Country-kitchen-picture
Vissza az elejére Go down
Scourge
Admin
Scourge


Hozzászólások száma : 374
Join date : 2010. May. 07.

Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 7:06 am

***
Vissza az elejére Go down
https://fantasmagoria.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Dextera háza - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dextera háza
Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Violence háza
» Destiny háza
» Lara háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: