Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dextera háza

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Scourge
Admin
Scourge


Hozzászólások száma : 374
Join date : 2010. May. 07.

Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 7:06 am

First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down
https://fantasmagoria.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 6:32 am

-Így is mondhatjuk. Rég voltam nővel igy lehet az is kiváltotta*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 6:22 am

-Most először? *felkönyököltem és vigyorogva néztem rá* -Akkor én voltam a kísérletinyuszi?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 6:21 am

*Felé fordítottam a fejem, elvigyorodtam* -Nem is rossz egy olyantól aki először ilyen kemény nem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 4:24 am

*Az oldalamra fordultam és vigyorogva néztem rá* -Hmm ezt nevezem. *széles elégedett mosoly csillant fel az arcomon*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 4:20 am

*Megmozdulni sem tudtam. teljesen kikészített. Főleg hogy már rég voltam nővel. Viszont teljesen nyugodt voltam. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 4:12 am

*Amint a farka megrándult bennem, ismét felröpített a csúcsra. Ráhanyatlottam a mellkasára és zihálva vettem a levegőt. Most már totálisan ki voltam készülve. Ilyen intenzív szexben sem volt részem, az biztos. Legurultam róla, majd elnyúltam mellette az ágyon*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 4:09 am

*Felültem annyira hogy számba tudjam venni mellét. Kezem továbbra is a lába között kényeztette egész addig amig testem megremegett és ujra elért az orgazmus*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 1:51 am

*Ismét elkezdtem mozogni rajta, a kezeit pedig a lábam közéhez vezettem és izgatni kezdtem magam, bár ne teljesen én csináltam, hiszen ő készségesen segített nekem. Hátradőltem egy kicsit. Hátul megtámaszkodtam a sípcsontján és úgy kezdtem mozogni rajta*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 1:37 am

*Most már kábé zebra mintázatom volt. Bár most nem foglalkoztam vele később majd ráérek. Isteni érzés volt amit csinált. Biztos voltam benen hogy a végére kifekszek teljesen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 1:33 am

*Hangosan nyögtem egyet, mikor belemarkolt a fenekembe. Gyorsítottam egy kicsit a tempón. A E mellkasán megtámaszkodtam, mire a hajam lágyan hullott előre. Belemélyesztettem a körmeimet a hasizmába, és végigkarmoltam elöl is. Most már tiszta karmolás volt, de ezzel számolnia kell annak, aki velem van. Megálltam egy kicsit a mozgással. A csípőmmel elkezdtem körözni, miközben a férfiassága bennem volt*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 1:17 am

*Felnyögtem ahogy megéreztem ujra a körülölelő forróságot. Kezeim egy idő után veztnie sem kellet. önálló életre keltek. Egyik kezemmel melleit markoltam vagy épp csipkedtem másikkal néha néha érzékeny pontját simogattam, majd hátranyultam és erősen a fenekébe markoltam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 1:12 am

*Egyből elöntött a forróság, ahogy erre kért. Vigyorogva ráültem a csípőjére és nekidörzsöltem a csípőmet a farkénak. Megfogtam a kezeit és a melleimre tettem őket. Felemelkedtem egy kicsit, majd keményen beleültem a szerszámába. Szinte azonnal el kezdtem mozogni. A kezeit, közben felfedezőútra indítottam a testemen*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 1:06 am

*Fogalmam sincs honnan jött ez a durva módszer, régen nem voltam ilyen most viszont szinte automatikusan ez tűnt normálisnak és jónak. Fogaimmal végigkarcoltam hasán majd forditottam az álláson hogy én legyek alul.* -Lovagolj meg.. keményen.*szemeim felcsillantak*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 1:02 am

-Hmmm ez az...*nyögtem, mikor belém harapott. Imádtam ezt a durvaságot, amit produkált. Lenyúltam a testünk között, majd megragadtam a farkát és huzogatni kezdtem rajta a selymes bőrt*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 12:57 am

*Míg csípőnket egymáshoz dörgöltük lehajoltam és nyakába nyaltam a füle tövéig. Majd fülét harapdáltam. Nyelvemmel egyre lejjebb haladtam mig el nem értem mellet. Enyhén harapdálni kezdtem mellbimbóit és meg is húztam kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 12:51 am

-Azt hiszem ezután a délután után, én jó hosszan fogok aludni. *szélesen elvigyorodtam, majd hozzádörzsöltem a csípőmet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 12:48 am

*Fölé gördültem* -Ne becsülj alá!*vigyorogtam és hozzádörgöltem ujra tettre kész férfiasságom.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 12:31 am

*Elégedett mosoly terült szét az arcomon. Oldalra pillantottam rá* -Hmmm még egy menet? Vagy már nem bírod? *a hátamra fordultam és a hasamon összekulcsoltam a kezem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 12:26 am

*Orgazmusa nekem is emghozta a gyönyört és egy hangos nyögéssel élveztem el. Mellé zuhantam a párnára. Kapkodva vettem a levegőt. Teljesen kikészültem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 12:19 am

*Zihálva vettem a levegőt. Szinte megőrjített azzal, amit csinált velem. Most már rájöttem, hogy határozottan alábecsültem őt. Mikor megfordított feltérdeltem és hagytam, hogy a kezeimet lefogja, ezzel növelve a vágyamat. Amint elkezdett bennem mozogni és is vele együtt csináltam. A fenekem erősen csapódott neki, Dem ágyékának. Hangosan nyögdécseltem, míg el nem értem az orgazmust. Lezuhantam a párnákra és egész testemben megremegtem. Alig kaptam levegőt. Úgy éreztem, mintha maratont futottam volna... Sprintbe*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 12:12 am

* amikor végig karmolt hátamon felszisszentem. Tutira vettem hogy ennek nyoma lesz. Felmorrantam és ha harc hát legyen.. Kihuzóckodtam belőle majd felhuztam, megforditottam kezeit az ágy támlájához raktam. Végignyaltam gerince mentén mikor felértem picit beleharaptam vállába. Majd mögé helyezkedtem és egy erős lökéssel belé hatoltam. Mikor már majd nem elérte az orgazmust lassan visszahuzockodtam éppen hogy csak ki nem csusszantam majd egy erőset löktem előre*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 9:35 am

*Kéjesen felnyögtem, mikor belém hatolt. Kiszabadítottam a kezeimet a szorítása alól, majd hátranyúltam és keményen végigkarmoltam a hátát, ami valószínűleg marhára fájhatott neki. Átkulcsoltam a lábammal a derekát és erősebben lökdöstem őt magamba*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 9:31 am

*elvigyorodtam. Férfiasságom ujra tettre készen állt.*-Ezer örömmel...*egymozdulattal forditottam az álláson és már ő volt alattam. Kezeit lefogtam és egy vad mozdulattal eggyé váltam vele és szinte azonnal vad mozgásba kezdtem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 9:28 am

*Az orgazmus elsöprően tört fel belőlem. A szemem szén fekete lett, és beharaptam az ajkam, melyből kiserkent egy kis vér. Lejjebb csúsztam hozzá* -Azt hiszem alábecsültelek. *suttogtam vigyorogva* -De most mutasd meg mit tudsz...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 9:21 am

*Míg nyelvemmel lassú mozgást végeztem ujjaim annál inkább voltak gyorsak és követelőzők, majd kicsit lelassitottam érezze a kínzás örömét. Majd ujra gyorsan mig el nem élvezett*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dextera háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dextera háza
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Violence háza
» Destiny háza
» Lara háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: