Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dextera háza

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Scourge
Admin
Scourge


Hozzászólások száma : 374
Join date : 2010. May. 07.

Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 7:06 am

First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down
https://fantasmagoria.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 6:42 am

*Mikor a vállamról lecsúszott a köntös a tekintetem fekete lett. hátranyúltam és végigsimítottam a hátán. A légzésem gyorsabb lett. Teljesen fel voltam tüzelve az érintésétől*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 6:08 am

*kezem a nyakáról enyhén becsuszott a köntösö alá de csak a vállát érintettem és ott meg is állapodott egyenlőre, majd egy apró csókot adtam arcára és szájára majd kicsit eltávoldotam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 4:43 am

*Halk nyögés tört fel belőlem. Meg fogok őrülni egy hónapig. Azt hittem, hogy fejen állva is kibírom, de ez egyszerűen lehetetlen. Megkapaszkodtam a pult szélébe, hogy uralkodni tudjak magamon*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 1:55 am

*Közel hajoltam hozzá és megérintettem ajkait az enyéimmel.. Szabad kezemmell nyakán simítottam végig.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 1:51 am

*Húúú de jó neki, mert én csak még rosszabbul leszek. Ahogy végigsimított az arcomon, behunytam a szemem, és belehajtottam a fejem a tenyerébe*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 1:47 am

*Lassú kimért léptekkel mentem oda hozzá a pulthoz ahol üllt. Mikor odaértem hozzá megszólaltam* -Ha melletted vagyok legalább egy kicsit lenyugszom.*ez egy őrületes nagy hazugság volt. Megsimogattam arcát*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 1:43 am

-Akkor? *a szemeim az övébe fúródtak. Égtem a vágytól, hogy hozzámérjen. Az egész testem szinte könyörgött érte*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 1:34 am

-Nem.*mondtam mély doromboló hangon. Nem mertem megmuzdulni mert féltem hogy rávetem magam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 1:32 am

*Felvontam az egyik szemöldököm* -Valóban? *szinte égetett a tekintete. Nyeltem egyet. Ennyire nehéz dolgom még sosem volt.* -És most jobb? *kérdeztem rekedt hangon*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 1:23 am

-Semmi azon kívűl hogy nem bírtam tovább ülni.*nem vettem le róla a tekintetem egy percre sem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 1:22 am

*Felpillantottam, mikor megéreztem, hogy lejött* -Valami baj van? *kíváncsian néztem rá. A tekintete volt, mindig is az, ami vonzott benne, a flegma arcán kívül.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 1:19 am

*Nem akartam semmire gondolni mert akkármire is gondoltam mindig hozzá terelödtek a gondolatok. A végén már nem bírtam ki felkeltem visszavettem a farmerom a felsővel most nem ügyetlenkedtem otthagytam az ágy szélén. Elmentem megkeresni a konyhában meg is találtam. Ránéztem de nems szóltam. Nekitámaszkodtam az ajtófélfának*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 1:13 am

*Elmosolyodtam, mikor eszembe jutott a csókja. A testem bizseregni kezdett, ettől az emléktől. Éreztem, hogy én tuti nem fogom kibírni egy hónapig. Basszus még csak egy 4 óra lelt el. Meg fogom ölni magam. Ami teljességgel lehetetlen, de neki sikerülni fog*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 1:09 am

*Enyhén veregettem be a fejem a falba. Ha nem kellett volna nekem ennyire már rég fogtam volna magam és elhúztam volna innen. Csak tudnám honnan jött nálam ez a hülye érzelem. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 1:02 am

*Odamentem egy kis szekrényhez és kivettem egy zacskó chipset. Felültem a pultra és kibontottam a zacskót, és eszegetni kezdtem. Felpillantottam a plafonra, mintha csak átláthatnék rajtuk. Szükségem volt rá, hiába is tagadtam. Érezni akartam őt, de rettenetesen féltem attól, hogy csak egy alkalomra kellenék. Másnál ez nem érdekelt soha, de nála nem akartam ezt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 12:53 am

-De csak amíg meg nem égeted magad...*egyre jobban csak hergelt azzal amit csinált. Amint kiment fejemet hátrahajtottam legszivesebben belevertem volna valamibe. Nem tudom hogy lehettem akkora marha hogy ebbe belementem. Utána akartam menni de azzal csak saját magamnak ártottam volna*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 12:48 am

-Imádok játszani vele. *gyengéden végigsimítottam a mellkasán, majd adtam egy csókot a nyakára* -Na jó nem kínozlak tovább...*felálltam és lassan odamentem az ajtóhoz. Rátettem a kezem a kilincsre és visszapillantottam rá. Elmosolyodtam, majd dobtam egy puszit felé, és kisétáltam. Lementem a konyhába, hogy harapjak valamit*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 12:32 am

*viszonoztam szenvedélyes csókját, majd felszisszentem mikor ajkaimba harapott de nem a fájdalomtól.* -Izzó parázssal játszol ugye tudod?*suttogtam ajkaiba*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 12:28 am

-Hmm hát azt remélem is bébi. *Lassan odahajoltam és szenvedélyesen megcsókoltam. Az alsó ajkát egy kicsit megharaptam, mire kiserkent a vére. Szélesen elmosolyodtam, majd lenyaltam az ajkáról lecsorduló vért, ami egyből be is gyógyult*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 12:20 am

*FElültem de a takarot nem engedtem lecsúszni.* -Ennyire könnyen nem szabadulsz tőlem...*figyeltem ahogy leül az ágy szélére. Köntöst legszívesebben letpétem volna róla*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 12:14 am

*Az arcom teljesen kipirult az orgazmustól. Egy kicsit összeszedtem magam, majd kiléptem a zuhany alól. Megtörölköztem, majd felvettem egy szaténköntöst, mialatt teljesen meztelen voltam, de erről neki nem kellett tudnia. Leszaladtam a lépcsőn, de láttam, hogy már nincs a nappaliban. Felpillantottam az emeletre, majd felsiettem. Benyitottam a vendégszobába, és ott találtam meg*
-Azt hittem már megléptél. *odamentem az ágya mellé és leültem a szélére*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 12:09 am

*Nem bírtam magammal felmentem az emeletre és kerestem egy vendégszóbát. Amúgy is elég fáradt voltam és egy kis pihenés nem árt. Levetköztem csak a boxerom hagytam magamon. Elfeküdtem az ágyon majd lejjebb húztam az alsó gatyám marokra fogtam férfiasságom és lassan mozgatni kezdtem rajta a kezem. Fejembe bevillant egy kép amint Dex rajtam ül és hozzámdörgöli magát majd lassan ráül. Nem kellett több ettől a gondolattól elélveztem. Pár percig pihegtem majd szitkozodva vettem tudomást arról hogy rarkam még mindig kőkeményen áll. Visszahúztam a boxert magamra húztam a takarót és megprobáltam pihenni. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 11:49 pm

*Lecsúsztattam magamról a ruhákat és beléptem a zuhany alá. Éreztem, hogy a meleg vízcseppek lassan végigfolynak rajtam. Behunytam a szeme, hogy ne menjen belé a víz. Odanyúltam a tusfürdőért és elkezdtem vele átmosni a testem. Hirtelen bevillant egy kép. Vagyis az a kép, amelyet a klubban küldött belém. Az emléktől a légzésem szaporább lett, a bőröm pedig felforrósodott, de most nem a víztől. A kezem, lassan lecsúszott a hasamon, egészen a lábam közéig. Lassan magamba csúsztattam az az egyik ujjamat, majd követte a másik. Ahogy az emlék egyre intenzívebb lett, egyre jobban kezdtem magamban az ujjam mozgatni. Azt gondoltam, hogy ő csinálja ezt most nekem. Nyeltem egyet, majd az orgazmus kirobbant belőlem. Muszáj volt, hogy megkapaszkodjak valamiben, mert nem akartam, hogy összeessek*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 11:34 pm

*Figyeltem ahogy felmegy majd felsóhajtottam hangosan. Kikapcsoltam a tv-t visszaültem a kanapéra hátrahajtottam a fejem és elméláztam,ingerült voltam és fusztrált férfiasságom fájón feszült a nadrágomnak*~Áruló~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitimePént. Május 14, 2010 10:54 pm

*Kezdtem egyre fusztráltabb lenni mellette. Felültem és kinyújtóztattam a végtagjaimat* -Elmegyek lezuhanyzok...érezd magad otthon...*odahajoltam, és egy apró csókot adtam az arcára, majd felálltam és felmentem az emeltre*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dextera háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dextera háza
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Violence háza
» Destiny háza
» Lara háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: