Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dextera háza

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Scourge
Admin
Scourge


Hozzászólások száma : 374
Join date : 2010. May. 07.

Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 7:06 am

First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down
https://fantasmagoria.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 12:26 am

*szenvedélyesen csókoltam vissza* -Szeretlek...*suttogtam ajkaiba majd felraktam a pultra.* -Most te jössz..*huncut csillanás jelent meg a szememben*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 12:19 am

*Elmosolyodtam mikor megéreztem hogy elélvezik. Amikor a remegése abbamaradt, felálltam hozzá és szenvedélyesen megcsókoltam. Rájöttem, hogy marha nagy bajban vagyok. Vagyis ez enyhe kifejezés...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 12:09 am

*Teljesen kikészített mikor épp elélvezhettem volna mindig megállt. Megmarkoltam erősen a pult szélét. Nagyon élveztem ennek ellenére. A végén már mindien porcikám enyhülésért remegett és mikor megkaptam nevét nyögtem hangosan. Erősen kellett kapaszkodtam a pultba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 11:55 pm

*Mikor meghallottam a gondolatait, elöntött a forróság. Utoljára végignyaltam rajta, majd mikor már éreztem, hogy egyre közelebb jut az orgazmushoz az ajkaim közé vettem lüktető férfiasságát és izgatni kezdtem. Iszonyatosan élveztem, hogy kínozhattam őt. Mielőtt elélvezett volna, mindig megálltam egy kicsit, hogy lehiggadjon, majd ismét folytattam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 11:49 pm

*Szemem ujra fekete lett fejem hátrahanyatlott és egy hangos nyögés hagyta el ajkam*~Nah várj csak mit fogsz kapni...~ *Felszisszentem ahogy végig karmolt hasfalamon.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:53 pm

*Megmarkoltam a szerszámát, majd lassan végignyaltam rajta, hosszában. A szemem szénfekete volt az élvezettől. A szabad kezemmel felnyúltam és végigkarmoltam a hasfalát*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:05 pm

*Meglepve figyeltem mit alkot. Élvezettel figyeltem ahogy neki nyom a pultnak és letérdel elém. Álltam a tekintetét és kíváncsian várrtam mit tesz. Csillogó tekintettel néztem rá közben élveztem ahogy férfiasságomon finoman húzogatja a bőrt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:48 pm

*a tarkójánál fogva magamhoz húztam, és szenvedélyesen megcsókoltam.* -Én jobban...*suttogtam az ajkaiba, majd ismét elkezdtem őt izgatni, de aztán jobb ötletem támadt. Lecsusszantam a pultról, és megfordítottam a helyzetünket, így most ő volt nekinyomva a pultnak. Letérdeltem elé, és húzogatni kezdtem a selymes bőrt a szerszámán, miközben mélyen a szemébe néztem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:37 pm

*rögtön utána engem is elért a gyönyör. Légzésem szapora volt, szemem még percekkel utána is tiszta fekete volt és csak légzésem csillapodása után állt vissza barnára. Nyakába csókoltam. Nyakába csókoltam.*- Megőrülök tőled.*suttogtam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 11:32 am

*Vadsága az egekbe röpítette vágyamat, s egy hangos nyögéssel élveztem el. Rádöntöttem a fejem a mellkasára az egész testem remegett. A látásom teljesen elhomályosult és testemet átitta a kéj. Mikor a hullámok csitultak egy kicsit pihegve kinyitottam a szemem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:17 am

*Felmorrantam majd kérésre vad őrült mozgásba kezdtem. Erősen fenekébe markoltam. Mély morgások törtek fel torkomból. Nem éreztem még ilyent azelőtt. Biztos voltam benne hogy neki is legalább olyan jó mnit nekem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:13 am

*Mikor meghallottam a szavait teljesen elaléltam. Végighúztam a körmömet a fenekén, és vele együtt kezdtem el mozogni. Kétségbeesetten kapaszkodtam a vállába. Sosem volt még ilyen jó a szex és nem tudom, hogy ez mitől lehetett. Lehet, hogy a vadsága vagy talán, az hogy ő volt. Odahajoltam a nyakához és végignyaltam rajta, egészen a füléig, majd belesúgtam* -Te pedig keményebben csináld...*a hangom szinte felismerhetetlen volt*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:05 am

*szavaira felcsillantak a szemeim. Felnyögtem amint lökött egyet fenekemen és benne voltam nem sokat vártam ugyanolyan vad szenvedélyes mozgásba kezdtem mint amit küldtem neki. Kezeim a köntös alatt hátára csúsztak és még közelebb húztam magamhoz. Füléhez hajoltam* -Élvezz nekem egy hatalmasat édes...*suttogtam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 8:57 am

*Teljesen kikészültem tőle, arról nem is beszélve, mikor a képet megláttam a fejembe. Hátranyúltam és belevágtam a körmeim a kerek fenekébe, Még közelebb húztam magamhoz.* -Azt hiszem....nagyon fogom kibírni...az egy hónapot...*ziháltam. Megfogtam a farkát, majd magamba vezettem a fenekénél fogva pedig löktem rajta egyet, mire belém hatolt. Ráhajtottam a fejem a vállára és hangosan felnyögtem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 8:53 am

*Egyik után a másikat sem hagytam ki. Kicsit megcsipkedtem mellbimbóját. Ujjam lassan a forró nedves nyilásba vezettem. Azt kívántam bárcsak nem az ujjam lenne ott farkam megrndult a gondolatra a kezében. Képet küldtem elméjébe ahogy most belehatolnék egy mozdulattal és vad szenvedélyes mozgásba kezdenék.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 8:44 am

*Ívben megfeszítettem a hátam, így jobban kinyomtam a mellem. A kezembe vettem a lüktető férfiasságát és lassan mozgatni kezdtem rajta a kezem. Legszívesebben magamba vezettem volna, de nem tettem. Nem akartam megszegni az egyezséget*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 8:41 am

*ujjaim lassan a hasítékhoz csúsztak és hozzádörgöltem ujjaim de még nem csusztattam belé az ujjam. Egyik mellét kezdtem el harapdálni szívogatni nem a legfinomabban.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 8:31 am

*Felnyögtem, mikor megéreztem az ujjait a lábam közénél. Hátrabiccentettem a fejem és nekidörzsöltem magam. Lehúztam a sliccét és a lábammal letoltam róla a nadrágot. Megfogtam a boxeralsóját és egy rántással letoltam róla. Amint megláttam a merev szerszámát, beleharaptam az ajkamba. Alig bírtam magammal*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 8:23 am

*Végig néztem csábító testén mikor szétnyílt a köntös.* -Hm... *doromboltam majd felnyögtem mikor férfiasságomra markolt. Már fájón lüktetett. Nyakába nyaltam forró nyelvemmel majd kicsit harapdáltam. Kezem lassan lecsuszott közöttünk és érzékeny pontját kezdtem izgatni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 8:14 am

*Úgy helyezkedtem, hogy a lábam között legyen, mire elől szétnyílt a köntös* -Arról viszont nem beszéltünk, hogy mást sem lehet....*lenyúltam és megmarkoltam a férfiasságát*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 7:55 am

-Ahogy magamat is... *annyira kívántm őt mint még soha senkit. Kellett nekem és ez az egy hónap most túl sok lenne, de tudtam ha őt akarom nincs más választásom*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 7:40 am

-Akkor sem kéne....mert..ezzel csak kínzol...*ziháltam, a karjai közt*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 7:00 am

-Mert kellesz nekem és mert nem bírom nélküled.. hangom mély volt és enyhén rekedt, sokkal inkább volt vadállatias mint emberi*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 6:54 am

*Behunytam a szemem. Szinte az őrületbe kergetett ezekkel az apró mozdulatokkal. A mellkason gyorsan emelkedett és süllyedt* -miért csinálod ezt? *Suttogtam elhalóan*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 6:50 am

*Abban már biztos voltam hogy nincs rajta felülről semmi a köntösön kívül. Végigsimítottam vállán majd apró csókokat adtam rá*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dextera háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dextera háza
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Violence háza
» Destiny háza
» Lara háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: