Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Violence háza

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:59 pm

//okés XD //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:59 pm

//megadom a kezdés lehetőségét. csip-csip//
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:58 pm

// át az emerald plázába? //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:48 pm

*Beleegyezően csipogtam. Nevetségesen vékonyka volt így a hangom.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:43 pm

*Óvatosan megsimogattam a fejét.*- Akkor mehetünk is igaz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:24 pm

*A vállára szálltam, és töpörödött fejemet az arcának dörgöltem.*
~Arra mérget vehetsz, hogy nem mész egyedül!~
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:23 pm

*Néztem, ahogy hirtelen teljesen összement, és egy kicsi főnixként kezd el röpdösni.* - Szuper! Akkor így jöhetsz velem is, ha szeretnél.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:59 pm

*Pár másodpercig elgondolkodva összefontam a karjaimat a mellkasom előtt, majd eszembe jutott valami. Eddig még csak kétszer csináltam ezt, de mind a kétszer sikerült. Koncentráltam és egy pillanat múlva már rigóméretűre zsugorodott főnixként röpködtem.*
~Utcai kimenetel megoldva!~
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:55 pm

*Felnevettem* - Hát felőlem így is maradhatsz, csak akkor utcára ne menj ki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:09 pm

- Miért, szerintem így is jól nézek ki! *tárom szét a karjaimat és körbefordulok a köntösben.* - Vagy ez túl feltűnő?
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:54 am

*A felsőbe is belebújtam.* - Na meg neked is kell szerezni majd valahonnan ruhát...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:39 am

*Rögtön irányt váltottam a mélyen dekoltált ruháktól és topoktól a kevésbé kihívó ruhákhoz. Végül egy fekete ujjatlant választottam, ami nem volt annyira merész... de akkor sem örültem volna, ha megbámulják.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:37 am

*Felvettem a nadrágot is.* - Vásárolni, mert a konyhai alapanyagokat tegnap kellő képpen leamortizáltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:33 am

*Végignéztem a nadrágokon, majd egy kék, csípőszabású csőfarmernál állapodtam meg.* - Ma merre fele mész a városban? *kérdeztem a felsőkhöz közelítve.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:28 am

*Néztem ahogy egyből a fehérneműs fiókomat támadja le. Mikor megláttam, hogy mit választott elnevettem magam. Majd elvettem tőle, és felvettem a tangát, és a melltartót.* - Rendben, ezek fölé mit vegyek fel?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:25 am

*Bevetettem magam a ruhái közé, és örömmel láttam, hogy tegnap valóban megsemmisítettem az összes férfi cuccot. A fehérneműs fiókkal kezdtem, kujon módjára, szakértői hozzáállással válogatva a bugyik és melltartók között. Végül egy fekete csipkés tanga (ami mintha inkább csak madzagokból állt volna), és egy ugyanilyen anyagú, de szinte áttetsző melltartó mellett voksoltam.*
- Ez megfelel?
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:21 am

*Hihetetlenül aranyos volt, ahogy csalódottan nézett rám. Elmosolyodtam, és felálltam az ágyról.*
- Na jó, nem. Válassz te valamit nekem!
* Oda mentem a gardróbomhoz, és kinyitottam neki az ajtaját, hogy be tudjon bennni, és szét tudjon nézni. Jó pár ruha sorakozott ott.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:17 am

*Csalódottan lebiggyesztettem a szám.* - Biztos? *néztem rá nagy fekete szemekkel.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:15 am

*Gyanakodó szemekkel néztem, hogy most akkor tényleg abba hagyta, vagy csak szivat. * - Fel tudok öltözni egyedül is. Mára egy nem testhez simulós felsőt, és egy laza nadrágot terveztem. * mondom vigyorogva, csak, hogy egy kicsit cukkoljam az elöbbi csikizésért, majd megfogtam a kezét, és oda csúsztam mellé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:08 am

*Megadóan felemeltem a kezeimet, de továbbra sem sikerült letörölnöm a vigyort a képemről.*
- Oké, abbahagytam. *Hátrahajoltam és fölmertem a földről a köntöst, majd magamra kaptam. A kezemet nyújtottam Violence felé.* - Gyere, felöltöztetlek...
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:02 am

*Az ágy végéve ültem, és felhúztam magamhoz a lábaimat.* - Márpedig nagyon csikis vagyok, és nem szeretem ha sokat csikiznek!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:56 am

*Vigyorogva a a sarkamra ültem, és úgy figyeltem ahogy menekült.*
- Nem gondoltam, hogy ennyire nagyon csikis vagy!
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:48 am

*Örültem, hogy abbahagyta, majd mikor lejjebb csúszott, és harapdálni kezdett, újra nevetésben törtem ki.* - Neeee!!!! * kacagtam, majd előrefele kicsúsztam alóla.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:39 am

*Kuncogva tovább folytattam, tetszett a nevetése. Kihátráltam belőle, majd lejjebb araszoltam, és számat az oldalánál bőrére tapasztva megharapdálta ott, ahol az előbb olyan csiklandós volt.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:36 am

*Mikor rám nehezedett, belesüppedtem a matracba.* - Neee csikizz!!! * elkezdtem ficánkolni alatta, és eltolni a kezét. Nagyon csikis vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Violence háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Violence háza
Vissza az elejére 
1 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Destiny háza
» Lara háza
» Dextera háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: