Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Violence háza

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Scourge
Admin
Scourge


Hozzászólások száma : 374
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 3:10 am

First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down
https://fantasmagoria.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:17 am

- Mesés volt, köszönöm! *Nem tartottam tovább a súlyomat, hanem ránehezedtem és belenyomtam a matracba, majd csiklandozva végigsimítottam az oldalán.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:12 am

-Örülök, hogy ízlett! * mosolyodtam el.* - Na, eléggé megdolgoztalak? Vagy megint sikerült elkapkodnom?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:10 am

*Azt hiszem ez volt életem leghosszabb és legkielégítőbb orgazmusa. Finoman oldalra fordítottam a fejét, és megcsókoltam, továbbra is hozzádörgölőzve.*
- Hmmm... finom volt... a reggeli... *doromboltam zihálva, és a nyakába szuszogtam.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 9:02 am

*Mikor elélvezett, újra felértem a csúcsra, így együtt lovagoltuk meg a gyönyör hullámait. Légzésem ziháló volt, szinte kapkodva szedtem a levegőt. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 8:52 am

*Erősen a fenekébe markoltam, amikor elélvezett, de én még nem elégültem ki. Pózt váltva először hanyatt döntöttem, majd a hasára fordítottam, és úgy is belé hatoltam. Mozgás közben a hátát csókoltam, és súroltam a fogaimmal, s míg egyik kezemmel támaszkodtam, addig a másikkal egyik mellét masszíroztam. Mellkasom a hátához tapadt, arcomat a tarkójába fúrtam, és egy hosszú elhaló nyögéssel értem a csúcsra.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 8:39 am

*Mind a ketten egyre közelebb kerültünk az orgazmushoz. Körmeimet a vállaiba vájva, hangos nyögéssel élveztem el.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 8:35 am

*A testünk egyre gyorsabban és hevesebben csapódott egymáshoz, minden egyes másodperccel közelebb kerültem az orgazmushoz, és nem csak én. A kéjes hangok és a pikáns illatok elbódítottak, esküszöm, azt se vettem volna zokon, hogyha itt helyben végleg megöl, annyira élveztem.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 8:29 am

-Az érzés kölcsönös! * mondtam, és már le is csapott a számra. Szenvedélyesen csókoltam, majd keményen lovagolni kezdtem rajta. Ajkaitól elszakadtam, hogy valamivel több levegőhöz tudjak jutni, légzésem szaggatott volt, és ziháló.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 8:12 am

*A szemem fekete lett, s amint benne voltam, elengedtem a támlát, ülő helyzetbe löktem magam, és a fenekébe markolva még közelebb húztam, még jobban elmerültem benne, miközben ösztönösen löktem párat.*
- Megőrjítesz! *duruzsoltam a fülébe, és utána azonnal lecsaptam a szájára.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 8:08 am

*Mikor éreztem, hogy már nagyon közel van az orgazmushoz abba hagytam amit eddig csináltam. Hagytam neki egy kis időt, majd feljebb csúsztam rajta, a mellkasára támaszkodtam, és beleültem férfiasságába. Hangosan felnyögtem, mikor megéreztem magamban.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 8:01 am

*A mellkasom vadul hullámzott, hangos, férfias nyögéseimet már egyáltalán nem tudtam tompítani, s ha a forró, nedves érintés valamint a szívogatás nem lett volna elég, a látvány mindent betetőzött. Úgy szorítottam a fejtámlát, hogy az keservesen nyöszörögni kezdett. Úgy éreztem, ha most Viol abba hagyja, abba beleőrülök, bár az sem járt sokkal különb eredménnyel, ha folytatja.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 7:53 am

- Fogd meg az fejtámlát! * doromboltam bele a bőrébe, mert hallottam a gondolatait, hogy már ennyitől is kikészült... Mikor megtette amire kértem forró, nedves ajkaim közé vettem férfiasságát, és nyalogatni, szívogatni kezdtem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 7:41 am

*Szorosan összezártam az állkapcsom, és fojtottan felnyögtem. Piszkosul élveztem, és ezt mi sem bizonyította jobban, minthogy a csípőm önkéntelenül megrándult - nem is egyszer. Lehet, hogy még se volt olyan jó ötlet "kínzásra" biztatni?*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 6:57 am

* Izmos hasán minden egyes kockát megcsókoltam, majd nyelvem végighúztam merev falloszán. Kezemmel belső combját simogattam, változó erősséggel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 6:38 am

*Nem tudtam és nem is akartam letörölni a képemről a vigyort, egyszerűen csak élveztem, amit velem művelt. Éreztem, hogy a testem ismét felforrósodott, férfiasságom pedig kőkemény lett.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 6:33 am

*Elmosolyodtam.* - Igyekezni fogok, nem elkapkodni…* doromboltam a fülébe, és bele is csókoltam, majd lejjebb haladtam a nyakára, mellkasára. Csókolgattam, és harapdáltam, közben csípőmmel az övéhez dörgölőztem. Kezeim hol felső testén, hol pedig a combján barangoltak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 5:24 am

*Kéjesen elvigyorodtam, majd megragadt, és magammal húzva a hátamra gördültem, így ő volt felül.* - Akkor ha kérhetném, dolgozz meg, angyalom!
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 5:17 am

-Bezony... * suttogtam a bőrébe.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 5:12 am

- Hmmm, menedékjog? *kérdeztem kuncogva, s beleborzongva a nyakcsókba.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 4:57 am

*Kezemmel a köntöse övéhez nyúltam, és kioldottam, majd levettem róla. Csókoltam a száját, majd belecsókoltam a nyakába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 4:44 am

*Térdem automatikusan siklott a combjai közé, és nyomott hozzá. Kicsit jobban odafordultam, és arra a könyökömre támaszkodtam, amelyik alkarom a feje alatt volt. A másik kezemet végighúztam az oldalán.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 4:40 am

*Hozzá simultam, és viszonoztam csókját, nyelvemmel az ő nyelvét masszíroztam. Egyik kezem végighúztam a mellkasán.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 4:30 am

*Elmosolyodtam, majd közelebb hajoltam hozzá, és mélyen megcsókoltam.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 4:27 am

-Nem fog visszajönni senki sem értük. Meg amúgy is már ideje volt, hogy megszabaduljak tőlük.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 4:11 am

*Dehogy nem. Ki akartam sajátítani, jobban mondva ez a késztetés még mindig megvan. Be kellett ismernem legalább magamnak, hogy már nem szimplán vonzónak találtam, hanem egyenesen ragaszkodtam hozzá. Ezt viszont nem erőltethetem rá...*
- Ha esetleg visszajönne valaki a sajátjáért, majd veszek neki újat *mondtam könnyednek szánt hangon.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Violence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Violence háza
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Destiny háza
» Lara háza
» Dextera háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: