Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Violence háza

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Scourge
Admin
Scourge


Hozzászólások száma : 374
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 3:10 am

First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down
https://fantasmagoria.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 9:05 pm

-Jól hangzik!
*doromboltam, és a hátamat ívben megfeszítettem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 9:01 pm

- Addig foglak izgatni *leheltem a másik mellbimbójára* - amíg már sikítva nem követeled, hogy a farkam is benned legyen!
*Körbenyaltam a rózsaszín csúcsot, majd ajkaimmal alig érintve megcirógattam.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:59 pm

*Mosolyogva néztem, hogy mit csinál. Eddig tetszett a dolog. nagyon is.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:57 pm

*Először csak az oldalamra fordultam, majd négykézláb fölé magasodtam. Eleinte a nyakát csókolgattam, csipkedtem a fogaimmal, majd lejjebb vándoroltam. Elidőztem a kulcscsontjánál, közben az egyik mellét már a kezemmel masszíroztam.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:54 pm

-Na akkor lássuk, hogy mit tudsz!
*vigyorodtam el, és a hátamra feküdtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:51 pm

- Csak a vége? *vigyorodtam el.* - Látszik, hogy még nem voltál velem!
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:50 pm

-Minek elhúzni a dolgot, mikor csak a vége a lényeg?
* légzésem ziháló volt. Kioldoztam a kezeit, és leszálltam róla, elnyúltam mellette az ágyon*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:47 pm

*Még egy lökés, és én is elmentem.*
- Látom... a villámmeneteket... kedveled... *szedtem gyorsan a levegőt.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:45 pm

*Éreztem, hogy nem csak ő, de én is egyre közelebb kerülök az orgazmushoz. Nem kellett sok idő, hogy elérjem. Egy hangos nyögéssel élveztem el.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:43 pm

*Felnyögtem, és hátrafeszítettem a fejem, majd ismét ránéztem. Egyre közelebb értem a végéhez...*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:41 pm

*Testünk ütemesen csapódott össze, Erősen végigkarmoltam a felsőtestét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: +18   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:36 pm

*Nem szőrözött az előjátékkal, de nem zavartattam magam, már elég merev voltam ott lent. Csípőm mozgását az övéhez igazítottam, és erőseket döftem fölfelé.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:32 pm

* Buja mosolyra húztam a számat, majd párszor megütögettem a pálcával a testét. Eltettem a pálcát, és megnéztem, hogy mivel is játszadozhatnék még, majd a testén is végignéztem. Végül is úgy döntöttem, hogy most mást nem veszek elő, pedig, még jónéhány játékszerem volt. Levettem a tangámat, és újra a fölé másztam, és magamba fogadtam. Keményen lovagolni kezdtem rajta*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:19 pm

*Összerándultam az érintéstől, a bilincsek a csuklómba vájtak.*
- Hmmm, szerintem te még mindig túlöltözött vagy! *legeltettem rajta a tekintetem.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 10:05 am

* Elkezdtem bontani a nadrágja derekát, majd az alsó nadrágjával együtt levettem róla. Levettem magamról is a nadrágot, és már csak fehérnemű volt rajtam. Felkeltem, és az éjjeli szekrényamből kihalásztam egy lovaglós pálcát. Végighúztam a végét a testén.*


// Jó éjt! //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 9:57 am

*Mosolyogva felvontam a szemöldökömet, és löktem egyet fölfelé a csípőmmel.*
- Hajrá, kislány!

//Mentem aludni, holnap folytatjuk! Csáó!//
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 9:55 am

-Majd meglátjuk, hogy mit gondolsz utánna!
*Egy mozdolattal lekaptam magamról a felsőmet, és ráültem a csípőjére. Elnyúltam az éjjeli szekrényemhez, és két bilincset vettem elő. Az egyik kezét a fejtámla egyik oldalához bilincseltem, a másikat a másik oldalhoz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 9:51 am

*Nem finomkodott, ami kifejezetten tetszett, és vigyorra húztam a számat.*
~Hmmm... Ez ízleni fog!~
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 9:50 am

-Rendben! * vigyorodtam el, majd hozzá dörgölőztem, és belecsókoltam a nyakába. Egy erőteljes mozdulattal lelöktem az ágyamra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 9:45 am

- Hölgyeké az elsőbbség! *somolygok a szemébe nézve, és megmarkolom a fenekét.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 9:44 am

-Akkor neked nem nagyon fog tetszeni, ahogy én szeretem. Imádok irányítani.
*finoman végigkarmoltam a hasfalát.*
- Ha kíváncsi vagy arra, hogy mit is tudok, akkor végig én fogok irányítani. De mivel én is kíváncsi vagyok, hogy te mit tudsz, lehet, hogy kettő menet lesz... Akarod kezdeni te?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 9:38 am

- Mit szólnál ha felesben menne? Kíváncsi vagyok, hogy mit tudsz, de nem bírom, ha nem irányíthatok.
*Kezeimet végighúztam az oldalán.*
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 9:37 am

-Köszönöm.
* Néztem ahogy leveszi a felsőjét. oda mentem hozzá, és hozzá simultam.*
- Kinek a játékszabályai szerint játszunk?
* doromboltam a fülébe*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 9:32 am

- Egy hadosztály elférne itt...
*Bementem utána, és becsuktam az ajtót. A hálószobát sem lehetett kicsinek nevezni, ráadásul az egyik fal nagy részét ablak tette ki, meg egy erkélyre vezető ajtó.*
- Nem semmi! *mondtam elismerően, és levettem fehér izompólómat.* - Na, de lássuk a medvét!
Vissza az elejére Go down
Violence
Admin
Violence


Hozzászólások száma : 360
Join date : 2010. May. 07.

Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 9:30 am

-Egyedül lakok.
*mosolyodtam el, majd bementem a hálószobámba.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Violence háza - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violence háza   Violence háza - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Violence háza
Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Destiny háza
» Lara háza
» Dextera háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: