Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dextera háza

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Scourge
Admin
Scourge


Hozzászólások száma : 374
Join date : 2010. May. 07.

Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 7:06 am

First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down
https://fantasmagoria.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 1:26 am

*felnevettem* -Oké, ezt észben tartom. Köszöntem a kávét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 1:14 am

-Az ajánlatom pedig áll. Ha netán megint rád jön a "kangörcs", akkor keress meg. *vigyorogtam rá*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 1:04 am

-Részemről igen.*vigyorogtam rá*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 12:49 am

*Felnevettem, majd végignéztem magamon. Rájöttem, hogy még mindig csak egy fehérnemű van rajtam. Mindegy sosem voltam egy szégyenlős típus.* -Akkor szent a béke bundás?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 12:42 am

*meghajoltam elötte* -Mélyen megtisztelt vele.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 12:22 am

*Elhúztam a számat, majd széles mosollyal az arcomon hátradőltem a kanapén* -Szóval így becsüld, ki engedett be az ágyába. *nevettem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 12:17 am

*füttyentettem egyet* -Nem semmi... Akkor már értem az aggodalmad.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 12:08 am

*Elvigyorodtam* -A pokol hercegnője. Lucifer lánya vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 12:04 am

-Világos. Gondolom nem egyszeri démon vagy...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 10:26 pm

*Mivel nagyon értetlenül néztem rá, sóhajtottam egyet* -Én nem haltam meg. Én alapból démonnak születtem. Így már érted?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 10:14 pm

*ugy néztem rá mintha nem jól hallottam volna*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 10:04 pm

*Felpillantottam rá* -Én sosem haltam meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:51 pm

-Értem. Úgy tűnik még halál után is kegyetlen az élet*sóhajtottam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:48 pm

*Megráztam a fejem* -Nem. Tudod állandóan figyelnek. Azt várják mikor követek el hibát. Ezt jelentik apámnak, ő pedig kitagad ezáltal más léphet a helyembe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:47 pm

-Gondolom félsz hogy lebuksz..És gondolom nem hiába..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 8:18 pm

*Sóhajtottam egyet és hátradőltem* -Szerintem rájössz magadtól is, hogy mi a bajom. *hangom komoly volt*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:30 am

*Utána mentem*-Mit? *falnak támaszkodtam és körbenéztem ha sokszor farkassá válok a szaglásom is erős még ha ember vagyok is* -nincs itt senki a közelbe mesélhetsz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:27 am

-Csak itt még a falnak is füle van. *Bementem a nappaliba és leültem a kanapéra. Beletemettem a fejem a tenyerembe* -Nem akarom, még egyszer azt....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:20 am

-az lehet, de látod..Még is bocsánatot kértél. Ebben nincs semmi rossz. Addig míg előttem csinálod.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:19 am

-Démonoknak nincs is lelkük. *nevettem* -Jó egy kicsit visszaveszek *látványosan vettem egy mély levegőt, majd kifújtam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:14 am

*megráztam a fejem* -Ugy látom rossz hatással vagyok rád. És már mondtam senki nincs a közelben. Egy árva lélek sem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:13 am

*Felvontam a szemöldököm* -Oké. Akkor bocsi. *megriadtam, mikor kicsúszott a számon ez a szó. Idegesen körbenéztem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:12 am

-Hogy?*néztem értetlenül* -Csak láttam hogy elmulik az idegsséged ennyi.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:10 am

-De úgy néztél rám. *nevettem* -És az bővel elég volt nekem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:06 am

-Most meg se szólaltam.*vigyorodtam el*-És nem is gondoltam semmire.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dextera háza - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dextera háza
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Violence háza
» Destiny háza
» Lara háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: