Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dextera háza

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Scourge
Admin
Scourge


Hozzászólások száma : 374
Join date : 2010. May. 07.

Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 7:06 am

First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down
https://fantasmagoria.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:04 am

-Jól van na. Vettem. *Felsóhajtottam* -Menj csak. *Felálltam és kiborítottam a hamutartót*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 8:58 am

*bele raktam a bögrét a mosogatóba, majd ránéztem arca már nem volt olyan zavart mint az előbb*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 8:50 am

*Megvontam a vállam* -Nem vagy terhemre. *elnyomtam a cigimet és rámosolyogtam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 8:36 am

*Nem voltam hülye láttam hogy gond van, de befogtam lassan elkortyoltam a kávém.* -Hát köszöntem. Mennék is.. nem akarok a terhedre lenni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 8:33 am

-Pedig nincs bajom. *Próbáltam megnyugodni* -Te csak igyad a kávéd. Nem kell velem foglalkozni. *mosolyogtam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 8:31 am

*vállat vonok*-Általában azok gyujtanak rá akik idegesek meg nem hiszem hogy annyira kifáradtál hogy igy remeg a kezed..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 8:27 am

*Rápillantottam* -Ezt miből gondolod?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 8:24 am

-Kösz.*levettem a kávét majd megráztam a fejem* -Engem aztán nem. Ideges vagy?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 8:19 am

*Mikor kész lett a kávé felé nyújtottam, majd leültem az asztalhoz. Elővettem egy cigit és rágyújtottam* -Remélem nem zavar..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 8:00 am

*elmosoylodtam látszik hogy nem mindennap kedveskedik valakivel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 7:40 am

*Hangtalanul megfordultam és inkább a kávé készítésnek szenteltem a figyelmem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 7:38 am

*Lementem a lépcsőn utána de valahogy piszkosul zavart ahogy a ruha a sebeimhez értek. Viszont felső nélkül nem rohangálhatok. Értetlenül figyeltem amint alaposan körbe néz majd felhuzta a felsőm és meelegség árdt szét bennem. Fájdalomnak már nyoma sem volt.*-Nyugi nincs senki a közelben. Megérezném. És kösz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 7:31 am

*Lementem a lépcsőn és besiettem a konyhába, hogy csináljak neki egy kávét. Nem nagyon volt szükségem evésre, de szerettem enni. Igaz sok haszna nem volt. Mikor megfordultam láttam rajta, hogy fáj mindene. Elmosolyodtam magamba, de azért nem akartam, hogy ennyire rossz legyen. Odamentem az ablakhoz és kinéztem. Behunytam a szemem és kiterjesztettem érzékeimet. Senki sem volt a környéken. Odamentem Demhez és felhúztam a pólóját. A mellkasa fölé helyeztem a kezem és lassan végigsimítottam a felsőtestén. A tenyerem körül piros fény keletkezett és egyből begyógyultak a sebek. Idegesen néztem közbe körbe, mert nagyon nem akartam, hogy meglássanak*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 7:20 am

-Figyeltem ahogy kimászik mellőlem és felöltözik. Felültem.* -Egy kávét elfogadnék. *Felkeltem és felvettem a nadrágom majd a felsőm is. A hátam meg a mellkasom is piszkosul fájt még a karmolásaitól*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 7:16 am

*Odahajoltam és meghúztam a száját egy kicsit* -Hát nem is vagyok. *Kicsusszantam mellőle az ágyból és felvettem a fehérneműmet.* -Kérsz valamit? *hátrapillantottam a vállam felett*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 7:12 am

- Olyan amit azonnal észre vesz az ember. Látszik hogy nem egy jó kislány vagy bár nekem ez pont tetzsett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 7:07 am

-A kisugárzásom. *tökre hülyén néztem rá* -Ezt még nem mondta senki. Miért milyen a kisugárzásom? *értetlenül néztem rá*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 7:05 am

*felnevettem* -Inkább a kisugárzásod, hiába vagy démon.. de kétség kívül az alakod is csábító.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 7:01 am

*Megvontam a vállam* -Hát ilyen az én vonzerőm. *nevettem* -Kevesen tudnak ellenállni ennek. *végighúztam a kezem az oldalamon*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 6:56 am

*elmosolyodtam* -Te váltottad ki, ami érdekes mert eddig erre nem voltak képesek.*végignéztem rajta*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 6:53 am

*Hangosan felnevettem az utolsó szaván. Olyan mintha én mondtam volna. A hátamra fordultam és úgy nevettem* -Ez jó. És ezt én váltottam ki, vagy alapból már "kangörcsös" voltál?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 6:51 am

*vállat vonok* -már legalább három éve csak járok erre arra... Miután meghalt a feleségem és a kislányom nem volt kedvem nagyon semmihez. És minő meglepő itt akarok letelepedni és már is rám jön a kangörcs..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 6:46 am

*Még szélesebb lett a mosolyom* -Ajánlom is. *elgondolkoztam* -Egyébként, miért voltál régen nővel? Nem hiszem, hogy nincs jelentkező. *végignéztem az izmos testén, és jóképű arcán*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 6:43 am

*elvigyorodtam*-Az lesz az első dolgom..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 6:36 am

-Akkor ha netán, megint régen leszel majd nővel, akkor hívj. *kacéran vigyorogtam*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dextera háza - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dextera háza   Dextera háza - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dextera háza
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Violence háza
» Destiny háza
» Lara háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: