Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Destiny háza

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Scourge
Admin
Scourge


Hozzászólások száma : 374
Join date : 2010. May. 07.

Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 3:20 am

First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down
https://fantasmagoria.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 7:29 am

*Elmosolyodtam, és megszorítottam a kezét* - Köszönöm. Neked mi egyébként a foglalkozásod?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 7:12 am

-Értem. Sajnálom..*megfogtam a kezét*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 7:01 am

*Felpillantottam rá* -Én gazdag voltam, de a családom meghalt és el kellett menekülnöm...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 6:59 am

*elmosolyodtam* -Szóval úgy képzelted el a dolgokat hogy gazdag leszel és kiszolgálnak? Bár szerintem érdemes volt megtanulnod. Nagyon jól főzöl.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 6:54 am

*Felnevettem* -Hát köszönöm. *bekaptam egy falatot.* -Régen sosem gondoltam volna, hogy egyszer főzni fogok. Úgy voltam vele, hogy a szolgálók, majd megcsinálják. *nevettem zavartan*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 6:44 am

-Értem. Nekem sem volt valami rendszeres az étkezésem és egészséges.. *bekaptam egy kis falatot* -Nagyon finom lett.*Desre néztem.* -Ennek ellenére istenien főzől.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 6:33 am

*Szélesen elmosolyodtam* -Azért ezt nem mondanám. Tudod csak most tanultam meg valamennyire főzni. Eddig elvoltam gyors kajákon, de mikor Lily megszületett, őt nem akartam ilyen szemetekkel etetni. *tettem egy adag csirkét a tányérjára, majd rizst és zöldségeket. Szedtem magamnak is, majd elkezdtem enni. Pont olyan íze lett, amilyenre szerettem volna. Miközben egy kis csirkét szúrtam fel a villámra Demre pillantottam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 6:23 am

-Rendben.*Leballagtunk a konyhába és leültünk az asztalhoz. Az ételnek finom illata volt.* -Bármit amit te csinálsz finom...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 3:25 am

-Muszáj neki egy kicsit pihennie. *elmosolyodtam, majd lementem vele a konyhába. Az asztal már szépen megvolt terítve.* -Remélem ízleni fog. Saját reccept. *mosolyogva leültem mellé és szedtem neki*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:54 am

*Visszacsókoltam szenvedélyesen.* -Lily-t hagyjuk aludni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:51 am

*Megvontam a vállam, majd felálltam és őt is húztam magammal*
-Gyere meg kihűl az ebéd...
*magamhoz húztam és megcsókoltam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:49 am

* Viszonoztam lágy csókját, megsimogattam arcát.* -Nincs mit köszönnöd. ezt már rég megérdemelnéd!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:44 am

*Valamiért hittem neki. Belőle valóban néztem volna ki, hogy átverne. Legalábbis reméltem. Lassan közelebb hajoltam és lágyan megcsókoltam* -Köszönöm, hogy ilyen vagy...*gyönyörű szemeibe néztem, majd elmosolyodtam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:33 am

*Közelebb csúsztam hozzá kezeit az én kezeim közé vettem* -Kellesz nekem Lilyvel együtt.*mosolyogtam rá* -Ígérem hogy bennem nem fogsz csalódni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:29 am

*Felpillantottam rá, majd szélesen elmosolyodtam* -Tényleg? Mármint...így is kellenék?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:24 am

*elmosolyodtam és megsimogattam az arcát* -Ezzel teljesen tiszában vagyok. Tündéri kislányod van akit nem lehet nem szeretni..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:21 am

*Lehajottam a fejem* -Nem úgy értettem. Csak...ha engem akarsz, akkor a lányomat is el kell fogadnod. Arra pedig nem kötelezhetlek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:16 am

*érthetetlenül néztem rá* -Te azt hiszed ahogy amit mondtam a lépcsőn csak viccből mondtam? *néztem rá* -Mert akkogy nagyon tévedsz... Azt hittem egyértelművé vált számodra hogy többet érzek irántad mikor megcsókoltalak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:11 am

*Leültem én is ágya szélére. Nem lesz ez így jó* -Nézd Dem...nem hiszem, hogy ilyen sok időt kéne vele tölteled...túlságosan is kötődik hozzád...és ha te is elmész...nem hiszem, hogy el tudja viselni. ~Ahogy én sem ~. *suttogtam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 12:53 am

*Lily ágya szélén ültem.* -Most nem rég. Azt mondta álmos és hogy meséljek neki.*kis ujjai ugy fonodtak a kezemre hogy alig tudtam ugy elvenni hogy ne ébredjen fel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 12:49 am

*Két órányi főzés után, kész voltam az ebéddel. Felmentem az emeletre, hogy szóljak nekik, de mikor benyitottam láttam, hogy Lily alszik. Elmosolyodtam és odamentem, hogy betakargassam* -Mikor aludt el? *kérdeztem halkan*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 12:41 am

*bólintottam*-Teljesen biztos. *mosolyogva figyeltem ahogy lemegy a konyhába, mi pedig visszamentünk Lily szobájába. Leraktam mire ö húzni kezdett oda ahol reggel is játszottunk.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 12:29 am

-Biztos? *egy pillanatig haboztam, majd visszadtam neki Lilyt. Adtam mindkettőjüknek egy puszit,majd lementem a konyhába, hogy előkészítsem az ebédet*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 12:13 am

-Hagyd csak, engem nem zavar.. *mosolyogtam Desre.* -Amúgy is nem ebédet készültél csinálni,*kérdeztem mosolyogva* -Elleszek vele addig.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 12:07 am

*Kikerekedtek a szemeim, mikor meghallottam Lily kérdését. Odapillantotta Demre, mert kíváncsi voltam mit mond.* -Ne hozd kellemetlen helyzetbe Demet...gyere ide. *elvettem Lilyt, de ő a kis kezeivel görcsösen tartotta Demet.* -Lily engedd el...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Destiny háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Destiny háza
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Violence háza
» Lara háza
» Dextera háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: