Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Destiny háza

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Scourge
Admin
Scourge


Hozzászólások száma : 374
Join date : 2010. May. 07.

Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 3:20 am

First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down
https://fantasmagoria.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:24 am

-Itt azokat nézik le, aki nem más. *nevettem, majd elkomorodtam* -Elmeséled mi történt veled?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:14 am

*elmosolyodtam* -Nem mindennapi város az biztos... De tetszik. Itt legalább nem néznek le azért mert más vagy.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:10 am

-Ennek őszintén örülök. Tudod, nagyon hely ez. Egy kicsit furcsa, de jó. *nevettem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:07 am

*Leültem a fotelba és kortyolgatni kezdtem a bort.* -Igen. Épp ezért szeretnék itt letelepedni. Úgy érzem itt képes lennék megmaradni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:05 am

-Rendben. *leültem a kanapéra és kortyolgatni kezdtem az italt* -Na és, hogy érzed magad itt a városban? Tetszik?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:00 am

*halkan felsóhajtottam és utána mentem. Elfogadtam a felém nyújtott poharat.* -De csak a te kedvedért.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 7:56 am

-Jajj ugyan már. *halkan felnevettem* -Na gyere. *bementem a nappaliba és odamentem a bárszekrényhez. Elővettem két borospoharat, és töltöttem mindkettönknek. Egyiket felé nyújtottam* -Na?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 7:53 am

-Tudom, én csak szeretném valamivel meghálálni kedvességed.*mosolyogtam rá* -Azt hiszem az nem jó ötlet.. nekem pár korty is megárt...*és isten tudja mit csinálnék...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 7:49 am

-Én nem azért hoztalak ide, hogy bármit is elvárjak, de nagyon köszönöm. *kedvesen mosolyogtam* -Kérsz egy pohár bort? Szerintem megérdemled.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 7:43 am

*Mire Des leért már végeztem is. * -Ha már engedted hogy idejöjjek ez a minimum.*mosolyogtam rá*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 7:38 am

*Nagy harcok árán sikerült Lilyt megfürdetni. Egyre erősebb lesz a kislány. Azért látszik kinek a génjeit örökölte. Elvittem a szobájába és átöltöztettem pizsibe. Olvastam neki egy mesét, majd mikor elaludt lementem Demhez, aki már teljesen összekapokt. Egy pillanatra megálltam és körbenéztem* -Mondtam, hogy nem kellett volna. *mosolyogtam hálásan*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 7:25 am

*Mosolyogva figyeltem ahogy felmennek, de nem akartam mindent így hagyni ha már maradhatok akkor annyit megtehetek hogy elpakolok. Felkeltem összepakoltam a tányérokat és a mosdóba raktam. Elmosogattam a csetrest, ami elég hülyén nézhetett ki tőlem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 7:18 am

-Igen. *mosolyogva felálltam és kivettem az etetőből* -És most pancsi! *nevettem Lilyre és adtam neki egy puszit* -Hagyj csak itt mindent. Menj csak pihenj le *Rámosolyogtam Demre és felindultam az emeletre, hogy megfürdessem Lilyt*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 1:33 am

*Rájuk pillantottam*-Köszönöm a vacsorát. Jól kikente magát*néztem Lilyre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 1:13 am

*Miután befejeztem a vacsorát hátradőltem a széken és a hasamra tettem a kezem. Szinte majd kipukkadtam. Rápillantottam Lilyre, aki teljesen kikente magát a szósszal. Nevetve ráztam a fejem* -Asszem itt fürdés lesz kicsim.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 12:36 am

-Nektek is jó étvágyat.*enni kezdtem. És isteni volt. Már idejét sem tudom mikor ettem utáljára ilyen finomat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 12:31 am

*Elmosolyodtam* -Jó étvágyat. *Lassan elkezdtem enni, és fél szemmel mindig Lilyt figyeltem. Olyan gyorsan fel fog nőni...visszafordultam a vacsora fele és csendesen ettem tovább*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 12:19 am

*Levittem a kicsit Desnek. Furcsa érzés volt ujra egy ilyen kis csöpséget a kezemben tartani. Aki már nem is olyan kicsi... Leültem hozzájuk.* -Biztosan, amilyen finom illata van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 12:08 am

*Néztem ahogy Dem felmegy az emeletre. Elmosolyodtam és bementem az étkezőbe, hogy megterítsek. Mire végeztek, pont jöttek vissza. Lily Dem karjaiban volt, a pici fejét pedig a vállára hajtotta és még félálomban volt. Odamentem és átvettem a kicsit* -Köszönöm. Gyere kincsem. *odavittem az etetőszékéhez és betettem. Már előre vágdostam nei falatokat, hogy könnyebben tudjon enni. A végén úgyis az lesz, hogy teljesen belemászik. Adtam a fejére egy puszit, majd leültem az asztalhoz* -Remélem ízleni fog. *Néztem Demre*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 12:01 am

-Oké. Nem gond.*letettem a poharat és felmentem az emeletre. Nem tünt félősnek a kislány így nem igazán tartottam attól hogy sírni kezd. Bementem a szobájába. Még édesen aludt. Mosolyogva közelebb mentem. Ovatosan keltegetni kezdtem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 10:42 pm

*Elmosolyodtam* -Szívesen. *odamentem a sütőhöz és megnéztem a csirkét* -Szerintem most már lassan teríthetek. *Felegyenesedtem és hátrapillantottam a vállam felett* -Felkeltenéd Lilyt? Neki is enni kéne valamit. Addig én megterítek. *mosolyogva vettem ki a szekrényből a tányérokat.* -Persze csak, ha nem gond.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:50 pm

*Szép kis otthonos ház volt ahogy körbe néztem. Bementem a konyhába elmosolyodtam.*-Őszintén megvallva bármit megeszek. nem vagyok válogatós.*bólintottam. Figyeltem ahogy kecses keze kiöntik nekem pohárba a narancslevelet. Majd elvettem tőle.* -Köszönöm.*olyan furcsán éreztem magam belül, de nem tudtam megfogalmazni miért.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 8:25 pm

*Mivel sokáig volt bent a fürdőbe Dem, így a csirke már a sütőben volt. Nagyon finom illat érződött. Már a körettel is készen voltam, és a süti is sült, a másik sütőben, így kétféle illat keveredett. Hátrafordultam, mert tudtam, hogy lejött Dem. Elmosolyodtam* -Remélem szereted a csirkét. *a süti felé néztem* -Csináltam egy kis muffint is...*Odamentem a hűtőhöz és töltöttem magamnak egy kis narancslét* -Kérsz te is?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:26 am

~Nah ezt jól megcsináltad~*morogtam az orrom alatt, amjd inkább vettem elő tiszta ruhát és bementem a fürdöbe. Lezuhanyoztam. Rég volt már hogy valahol meghuzhattam magam. Élveztem ahogy a meleg viz végig folyik rajtam. Felöltöztem majd lassan leballagtam a lépcsőn. Az illatok után mentem*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 9:23 am

*Meghallottam a gyomra korgását, mire még jobban felnevettem* -Na megyek csinálok valami finomat. *vigyorogva becsuktam az ajtót. Egy pillanatra elmosolyodtam magamba, majd megráztam a fejem és lementem a konyhába, hogy csináljak valamit*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Destiny háza - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny háza   Destiny háza - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Destiny háza
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Violence háza
» Lara háza
» Dextera háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: