Fantasmagoria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasmagoria


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lara háza

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:30 pm

First topic message reminder :

Kivülről:
Lara háza - Page 4 Mediterran_eger

Nappali:
Lara háza - Page 4 Nappali__36_

Konyha:
Lara háza - Page 4 Konyha2

Hálószoba:
Lara háza - Page 4 Fonix_Perugia_haloszoba
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:50 am

*ebben enyhén kételkedtem de már akkor sem álltam volna le ha nem akarja. Végignyaltam nyakán majd tompa fogam végighuztam rajta.Kezem egy egyszerrü mozdulattal letépte róla a felsőjét*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:46 am

*Elfeküdtem az ágyon és magam után húztam. Egyre szenvedélyesebben csókoltam neki vissza.* -Nem..is akrom..hogy megállj közben....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:44 am

*Végig néztem rajta égő tekintettel* -Nem fogok... de ha elkezdem sem fogok leállni...*morogtam majd vad hévvel megcsókoltam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:39 am

*Lassan bólintottam. Féltem is, de úgy éreztem felkészültem rá.* -Rendben...kérlek ne állj le!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:35 am

-Bátor vagy meg kell hagyni*vigyorogtam majd kipuhatoltam merre lehet a háló és felvittem odáig.* -Tudnod kell hogy nem vagyok kíméletes...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:32 am

-Igen...biztos...nem akarok tovább várni...veled akarom... *Átkaroltam a derekát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:30 am

*szemébe néztem* -És biztos vagy benne hogy ezt pont velem akarod?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:24 am

-De valamit tudnod kell...én még soha nem voltam még úgy férfival....remélem nem akarsz ezmiatt megállni....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:22 am

*egyre közelebb hajoltam hozzá* -Csak aztán nehogy megbánd angyalom..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:21 am

-Megadom neked a lehetőséget. *Kezemet a mellkasára simítottam.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:19 am

-Azt látom.*ránéztem és megcsillant a szemem* -Én dönthetek?*közelebb léptem és magamhoz húztam*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:18 am

-Csak szeretem a szép dolgokat. Na? Mit szeretnél csinálni? *Mosolyogtam rá pajkosan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:15 am

*Bementem utána és körbe néztem* -Meg kell hagyni van érzéked az ilyenhez.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:13 am

*Astaroth-szal érkeztem meg. Húztam magam után. Megálltam a nappaliban.* -Na? Hogy tetszik?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:30 pm

Kivülről:
Lara háza - Page 4 Mediterran_eger

Nappali:
Lara háza - Page 4 Nappali__36_

Konyha:
Lara háza - Page 4 Konyha2

Hálószoba:
Lara háza - Page 4 Fonix_Perugia_haloszoba
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lara háza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lara háza   Lara háza - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lara háza
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Violence háza
» Destiny háza
» Dextera háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fantasmagoria :: A mindent látó Szem :: Lakások/Házak.-
Ugrás: